Antalya Köy Kahvaltısı

Antalya Köy Kahvaltısı

Antalya köy kahvaltısı denince akla ilk gelen yerlerden birisi olan Çakırlar bölgesinde 500 m2 alanda kurulu olan tesisimizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Çetin Mola olarak 2007 yılında açtığımız kahvaltı restoranımızı her geçen gün yenileyerek ve güzelleştirerek çalışmalarımız devam etmektedir.

Ürünlerimiz

Restoranımızda, doğal ürünlerden oluşan serpme köy kahvaltısı, gözleme çeşitleri, bazlama çeşitleri, sahanda köy yumurtası, menemen, sucuklu yumurta, taze sıkılmış meyve suyu ve katmer çeşitlerinin bulunmaktadır. Kahvaltı galerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca et mangal hizmeti de vermekteyiz. Kilo ile et, kendin pişir kendin ye, kırmızı et, balık, tavuk ürünleri ve sucuk ürünleri bulunmaktadır.

Tüm organizasyonlarda yanınızdayız

Yemyeşil doğanın içinde kurulmuş olan tesisimiz de yüksek, ferah köşklerimiz ve masalarımız ile her türlü organizasyonda hizmet vermekteyiz.

Nişan, düğün, sünnet, grup davetleri, yaş günleri, altın günleri, toplantılar, okulların düzenlediği geziler kısacası tüm organizasyonlar yanınızdayız. Kişi başı fiyatlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Antalya köy kahvaltısı farkımız

Belki Antalya’da yaşıyorsunuz, belki de tatile geldiniz, her ne olursa olsun Antalya Çakırlar bölgesinde bulunan Sosyete Pazarı’nda mutlaka kahvaltı yapmalısınız. Yaklaşık 80 adet kahvaltı mekanının olduğu bu bölgede kurulu olan tesisimizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bir çok alternatifin olduğu bu bölgede, Çetin Mola olarak fark yaratmayı planlıyoruz. Bunun için kahvaltılık ürünlerimizin çoğunu kendimiz temiz bir şekilde üretmekteyiz.

İşletmemiz şeffaf çalışma anlayışı benimsenmiştir. Mutfağımızın kapısı her zaman müşterilerimize açıktır.

Servisimiz hızlı ve sıralı bir şekilde sunulmaktadır. Çetin Mola’ya gelen müşterilerimiz bilir ki kimsenin hakkı yenmeden en hızlı şekilde sırasıyla servis açılacaktır.

Çocuklarımız güzel vakit geçirsin

Gönül rahatlığı ile ailecek gelebileceğiniz Çetin Mola’da çocuklar için güvenli alanlar oluşturduk. Çocuklarınız parkımızda güvenle oynarken sizler doğanın tadını çıkartacaksınız. Kum havuzu ve çeşitli oyuncaklar ile çocuklarınız güzel vakit geçirecek.

Vejeteryan müşterilerimizi unutmadık

Vejeteryan müşterilerimiz için özel menüler sunmaktayız. Birçok ürününü kendimiz hazırladığımız kahvaltı çeşitlerimiz ile gönül rahatlı ile kahvaltı yapabilirsiniz.

Antalya Köy Kahvaltısı Dört mevsim Çetin Mola’da yapılır

Yaz aylarında soğuk buharlı iyonizerli vantilatörlerimiz ile serin serin kahvaltı yapabilirsiniz. Kış aylarında ise tüm köşklerimize odun sobası kurulmaktadır.

Çetin Mola olarak sizlere güzel bir kahvaltı deneyimi yaşatmak istiyoruz. Müşterilerimize sadece kahvaltı değil güzel bir hafta sonu geçirmesi için hizmetlerimiz devam edecek. Bizi takip etmeye devam edin.

0 Yorum Yapıldı “Antalya Köy KahvaltısıAdd yours →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir